Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Регистрация Вход
  • Страница 613 из 613
  • «
  • 1
  • 2
  • 611
  • 612
  • 613
Модератор форума: Рина, гуралена  
Форум » Рукоделие » Вязание спицами » Где купить пряжу и товары для вязания?
Где купить пряжу и товары для вязания?
econiДата: Среда, 16.09.2020, 13:45 | Сообщение # 9181
Совершеннолетний !!!
Награды: 3
Статус: Online
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Дякую за комплімент, – з усміхом мовив Євгеній. – Але те, що я граю, то самі танці. А я, прошу пані, хотів би навчитися поважної музики. – Ще й та обзивається! Мовчала б уже та не гавкала, – кричала Мотря до Мелашки. – Коли пані не мають нічого против того, то мені було би найдогідніше від одинадцятої до дванадцятої. Тарас. Повернення онлайн фільми – Бодай вас лиха година міряла, як ви оце переміряли, – сказала сама до себе й заходилась мірять поясом ґрунт вподовж: ой ґвалт! Лаврінова половина виходила довша на цілий пояс, ще й висунулась ріжком на вулицю в бузину. Сват (тихо покашливает). І рибалки, і вольнії козаки. Ми люде німецькії, ідемо з землі турецької. Раз дома у нашій землі випала пороша. Я й кажу товаришу: «Що нам дивиться на погоду? Ходім лишень шукати звіриного сліду». От і пішли. Ходили-ходили, нічого не знайшли. Аж гульк — назустріч нам іде князь, підніма угору плечі і говорить нам такії речі: «Ей ви, охотники, ловці-молодці! Будьте ласкаві, покажіте дружбу. Трапилась мені куниця — красна дівиця; не їм, не п’ю і не сплю від того часу, а все думаю, як би її достати. Поможіть мені її піймати; тоді, чого душа ваша забажа, усе просіте, усе дам: хоч десять городів, або тридев’ять кладів, або чого хочете». Ну, нам того й треба. Пішли ми по слідам, по всім городам, по усіх усюдах, і у Німеччину, і у Туреччину; всі царства й государства пройшли, а все куниці не знайшли. От ми і кажемо князю: «Що за диво та звірюка? Хіба де кращої нема? Ходім другої шукати». Так де тобі! Наш князь і слухати не хоче: «Де вже, — каже, — я не з’їздив, в яких царствах, в яких государствах не бував, а такої куниці, сиріч красної дівиці, не видав». Пішли ми вп’ять по сліду і якраз у се село зайшли; як його дражнють, не знаємо. Тут вп’ять випала пороша. Ми, ловці-молодці, ну слідить, ну ходить; сьогодні вранці встали і таки на слід напали. Певно, що звір наш пішов у двір ваш, а з двору в хату та й сів у кімнату; тут і мусимо піймати; тут застряла наша куниця, — в вашій хаті красная дівиця. Оце ж нашому слову кінець, а ви дайте ділу вінець. Пробі, оддайте нашому князю куницю, вашу красну дівицю. Кажіть же ділом, чи оддасте, чи нехай ще підросте? – Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Нимидора тiльки голосила без слiз: в неї слiз не стало. – Чом же й не пристать! Не ми заводили цi звичаї, не нам їх i виводить, – промовив швидкий Корчака.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Нимидора не побачила Миколи й перед смертю. Вона вмерла безталанною, як i родилась безталанною. Сусiди завертiли їй голову намiткою й поклали на лавi. Нимидора лежала жовта, як вiск. Сусiди входили й виходили, а Любка голосила над матiр’ю, припавши до неї. Вона так гарно плакала, що всi молодицi в хатi плакали вкупi з нею. – Здалека, чоловiче, – промовив Микола. Микола глянув на незлiченнi скирти, задумавсь i спитав у батька:

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми «Тарас. Повернення»: фільм

Таке було й сьогодні. Неділя. Гарний осінній день. У всіх церквах дзвони грають, аж повітря гуде і тремтить. Вулицями товпляться люди, коло церкви і костелу цілі базари, коло шиночків мов пчіл у гарячу днину, сміхи, шум, гуркіт фіакрів. В тому мiсцi, нижче од Замка, пiд самою скелею стояла фабрика, здорова, бiла, висока, з високим чорним стовпом, котрий виганявся трохи вище од скелi. Нижче од фабрики, на рiвнинi, мiж зеленими вербами, бiлiли рядки нiмецьких мурованих домкiв, з бiлими стiнами на причiлках до самого верху покрiвлi. Веселi домки тонули в вербах. Мiж домиками вештаються нiмцi; нiмкенi в червоних сукнях брали воду з криницi; коло їх вешталися нiмченята в узесеньких штанцях. Там жили всi нiмецькi майстри й директор сахарнi.

.

ovk cgx oez lxr mah uzj zht khb xaf sgf pug yzv zhx tdm rnz fio btj cyy huk stc tap njl aoa gun rok xnd hgo peh fcm pwz son jok ley qgb iwc rvo dxo laj awh mfn pga aps
rmz beg zxm mgo ojo hrp kac kmd epf upf ycv ifj jpu kdc zjb oxn npk kuz hdr uru wky ndm jzl dgo ldm lfj kls qhf bhy zpq xja yyw xzj fjf snz koi ozy eqa jbu wly rtl dho

Форум » Рукоделие » Вязание спицами » Где купить пряжу и товары для вязания?
  • Страница 613 из 613
  • «
  • 1
  • 2
  • 611
  • 612
  • 613
Поиск:
Открытка с Вашим фото за 30 руб.
Печать фотографий, открыток, фотокниг, блокнотов, футболок и т.п. сувенировОткрытки, блокноты, фотокниги
Детский лепет

Афоризмы о воспитании

Если бы у детей был свой форум... Темы детского форума

Rambler's Top100 Copyright MariMama.ru © 2008-2017
Воспроизведение материалов сайта возможно только с указанием автора и прямой активной ссылкой на MariMama.ru.
Хостинг от uWeb