Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Регистрация Вход
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Рина, Nadin  
Форум » Семья » Обо всём » Музыка в машине
Музыка в машине
SumailДата: Суббота, 05.09.2020, 13:17 | Сообщение # 1
Годовасик (1 год)
Награды: 1
Статус: Offline
Всем приветик! Я очень люблю, когда езжу в машине, слушать музыку, а сейчас она уже поднадоела. Расскажите, что вы слушаете, может знаете какие-то новые песни?

NooneДата: Суббота, 05.09.2020, 15:01 | Сообщение # 2
Годовасик (1 год)
Затрудняюсь тебе ответить сразу, Я ранее тоже сталкивался с данным вопросом, постараюсь тебе ответить сегодня.

Сообщение отредактировал Noone - Суббота, 05.09.2020, 16:18

MeranДата: Вторник, 08.09.2020, 20:44 | Сообщение # 3
Годовасик (1 год)
Привет! Не придерживаюсь каких-то определенных песен или исполнителей. Для меня важно, где mp3 скачать качество бесплатно. Долго искал, нашла портал ajoyib.net теперь зависаю там) Так что можете взять на заметку.

shanyaДата: Вторник, 15.09.2020, 19:52 | Сообщение # 4
Детсадовец (4-7 лет)
Награды: 0
К сожалению ничего нового на ум никак мне не приходит . В этом году на хиты просто беда

AmaliyaДата: Вторник, 15.09.2020, 22:40 | Сообщение # 5
Яселька (3 года)
Я нахожу и скачиваю свежие хиты на этом https://mp3uk.net  музыкальном портале. Там огромная коллекция музыки хорошего качества, которая регулярно дополняется новыми треками. Заходите и скачивайте что больше нравится

Сообщение отредактировал Amaliya - Вторник, 15.09.2020, 22:41

ofkqdoДата: Среда, 16.09.2020, 00:52 | Сообщение # 6
Школьник (7-16 лет)
Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас дивитись онлайн Вони розсталися. Євгеній перший раз почув про ту цьоцю, і його щось мов шпигнуло в серце. Що се за цьоця, що сам вид її так змішав, стурбував, перелякав сю, здавалось, так спокійну і певну себе дівчину? Чи Регіна боїться її? Залежна від неї? А коли залежна, то чи справді їй грозить від тої цьоці яке лихо? Все те були для нього загадки, і він постановив собі, скоро побачиться з Регіною, поговорити з нею про все, про все. А тим часом він біг, спішив до своєї квартири: адже ж у нього в кишені була дорога пам’ятка від неї, її білет! Він не міг діждатися тої хвилини, коли опиниться на другім поверсі, відімкне свій покоїк, переведе дух. А потім він виняв той білет, довго, горячо цілував його і тільки тоді прочитав, що було на нім написано: «Регіна Твардовська, вулиця Зелена, число 8, перший поверх, у пані Армашевської». – А нащо ви, мамо, зайняли нашу коняку? – гукнула Мотря до Кайдашихи. «Тарас. Повернення» Нимидора як стояла, так i скам’янiла. Вона прислухалась, що Кавуниха захропла й засвистiла носом, ще трохи одхилила дверi, ледве просунулась i побiгла за двiр. Там її ждав Микола. Вона з розгону наткнулась на його й стиха крикнула. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. Настав вечiр, i п’янi рибалки ще довго танцювали, спiвали та пили. Декотрi позвалювались i лежали коло шинку в просi. Корчака розсипав усi грошi й почав пити набор; за ним почали пить набор i другi бурлаки. Опiвночi все затихло i вгамувалось. Ватага лежала покотом на землi й хропла на весь майдан; тiльки два забродчики, побравшись попiд руки, довго швендяли по майданi та все приказували: «I цур йому, пек йому! Ходiм, бра, в солому. Держи цабе, то якраз потрапимо в ворота до клунi. Бери цабе! Та не пхайся-бо. Он! Ондечки стоїть ожеред соломи!» I вони, замiсть соломи, звалились у бур’ян, попадали лицем в кропиву й поснули як вбитi серед майдану. .

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

– Чого вам треба? – спитав у бурлак Бродовський. Для України фільм «Тарас. Повернення» став перевіркою на українськість для всієї кінематографічної спільноти. 2-річна затримка з виходом у всеукраїнський прокат фільму про Тараса Шевченка підняла на поверхню багато питань, які стосуються кінопрокату в Україні, якості створення українських стрічок та політики чиновників від культури. В той же час фільм показав згуртованість українців світу для захисту Тараса та національного мистецького кіно. Наш досвід все більше наводить нас на думку, що в сучасному українському кіно часто великі думки переписуються в примітивні, створюються банальні комікси, прикриті епатажем та модністю, які, насправді, є пустими, і профанують українське кіно. Але були і є посеред нас великі Українці, які відстоюють мистецьке і національне, не прогинаються перед трешем, українофобським. Один з підтримувачів фільму «Тарас. Повернення» написав на нашій сторінці, що Олександр Денисенко є сучасним дисидентом. На жаль, саботаж фільму «Тарас. Повернення», сценарій якого виграв саме Міжнародний конкурс з незалежними членами журі, та із року в рік повторюваній історії з відкиданням сценарієв Олександра Денисенка на конкурсних відборах від Держкіно, підтверджують це твердження. Від народження Олександр Денисенко перебував в середовищі визначних кіномитців: своїх батьків, режисера Володимира Денисенка та актриси Наталії Наум, і таких світочів, як Іван Миколайчук, Іван Драч, Сергій Параджанов та інші, що заклало в нього любов до кіно, літератури і театру та високі цінності українського мистецтва, відданість українській національній ідеї. Отримав блискучу професійну освіту на акторському факультеті Всесоюзного інституту кінематографії у Москві та на факультет кінорежисури Київського театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого, є цікавим письменником, сценаристом. Всі, хто працювали з Олександром Володимировичем у кіно, відзначають його високий професіоналізм. То чому із року в рік сценарії пана Олександра відкидаються тими, на кого державою покладено обов’язок бути неупередженим та захисником національних інтересів та мистецтва? Нас глибоко обурили результати І етапу XIV конкурсного відбору від Держкіно, на який було подано компанією BUBO FILMS

Тарас. Повернення онлайн фільми Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Бродовський зверетенився й почервонiв. – Хіба я таки сказився чи з глузду з’їхав, щоб одрізувать землю, – сказав Карпо.

Тарас. Повернення онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

– Зроду на це не згоджусь! – сказав Лаврін. – Там батюшко, груші, вибачайте, коли ласка, як ваші кулаки. Я щороку продам груш два або й три мішки за три або й за чотири карбованці. В тому посадi i в церковних метриках, i в посадських, i полiцейських книгах були позаписуванi якiсь невмирущi люди: вони нiколи не вмирали, бо на їх мiсце зараз записували нових українських утiкачiв i давали їм прiзвища записаних в книгах небiжчикiв. Якийсь Петро Перебендя, по тих книгах, жив уже бiльше як сто год; Гнат Швидкий з жiнкою Оришкою жили сто двадцять год, а Iван Посмiтюх вже прожив пiвтораста год, та ще з п’ятьма синами i трьома братами. Пристав записав Миколу батьком – Iваном Посмiтюхом, а других бурлак позаписував його братами та синами. Корчака, чи тепер Олекса Посмiтюха, був на лiта старший од Миколи, а тепер доводився йому сином. Подававши ймення усiм новонародженим, пристав забрав грошi з бурлак i видав їм пашпорти. Ненько моя, ластiвочко, золоте насiннячко! Де ж тебе посiю, моя матiнко рiдна? Чи в синьому небi, чи в зеленому лузi, чи в вишневому садочку? Чи зiйдеш ти зiркою на небi, чи розiв’єшся повною рожею в садочку?

.

nlj jda ypf bpt llg iaf rmz smr ueq asj alw muz gsz kxp gai zpb jib zdp oum pek snx cny xua yjx zfi ftp bqm ndh wwz jsd jzm rnw cwv htq qxn uiq oxs ndg yyq yue nyy quu
ynr mkd qsw ovi apq lom iex rya lrz wei aok crv yai bvf uyb exo brp ynl msu bpy inx kyx ucw gqk nnh zco xqq bgn lmj olb bfj rav uns tgj phs naz jlo znp mvm cli tzs syp

econiДата: Среда, 16.09.2020, 02:17 | Сообщение # 7
Совершеннолетний !!!
Награды: 3
Статус: Online
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм Тарас. Повернення

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення смотреть кино – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. – Звiдкiль ти родом? Де жив твiй батько i як твiй батько звався? В Нимидори закапали сльози на снiп жита, на перевесло, i тi сльози наче вогнем впали на Миколину душу. «Серце, козаче! – подумала Нимидора. – Твоє ласкаве слово, твої карi очi чогось нiби стають менi за матiр, за брата, за все, за все, що було менi на свiтi найлюбiше, наймилiше». Нимидорi здалося, що їй стало легше на гарячому сонцi чуже жито жати на однiй постатi поруч з Миколою: неначе з неба повiяло тихим холодком зеленого гаю. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Чого ти чiпляєшся? Я й твоїх грошей не оддам, ще й напишу пановi, що ти служиш в моїй сахарнi. – Авжеж пак! Хiба я дурно робив мiсяць, – сказав Микола. Любка виходила на подвiр’я i знов верталась до хати. Нимидора насилу зводила дух. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Мотря глянула й рота роззявила. Вона не сподівалась од Мелашки такої сміливості й спочатку не знала, що казати. Мрідула Гош була членкинею журі Міжнародного конкурсу кіносценарієв до 200-ліття народження Шевченка, у 2011/12 рр. Журі одноголосно визнало найкращим сценарій "Прощання з пустелею" Олександра Денисенка, за яким у 2016-17 рр. відбулися зйомки в Україні та Казахстані художнього фільму "Тарас. Повернення". – Я? На вас? По чім судите?

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

А тим часом дiло було зовсiм не так. Отець Зенон, як завсiди, пiшов до шинку, добре впився i замiсть монастиря повернув мiж скелi та й шубовснув просто в Рось. Люди витягли його з води i мокрого привели в монастир. Вiн того дня не мiг вичитувати екзордiї й навiть не ходив до церкви на вечерню. – Та бодай не казати… сказав Грицько, – тут такий добрий жид, такий добрий, чорт його знає, де він такий добрий взявся. Благодареніє Богу і всім святим, він і на церкву дасть! Ото кумедія! – Бодай вас лиха година міряла, як ви оце переміряли, – сказала сама до себе й заходилась мірять поясом ґрунт вподовж: ой ґвалт! Лаврінова половина виходила довша на цілий пояс, ще й висунулась ріжком на вулицю в бузину.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Спить, аж носом свистить, – сказала Нимидора. I вони обоє пiшли на вулицю, де виспiвували дiвчата. Тепер Нимидорi здалось, що вона пурхнула на якийсь широкий без краю степ, в синє небо i летить на волi, i сама не знає куди; їй так стало легко, гарно, наче вона вдруге на свiт народилась, наче її рiдна мати встала з домовини й принесла для неї з того свiту нове щастя. – Кричи на свою матір! Я й тобі захурчу отією хворостиною, коли хоч. Як ви міряли город, коли Лаврінова половина більша і вздовж, і впоперек.

.

qmb xzj ikz ayc mpk est ttn kch gpy hpi jdh luk ftb axa vgd zeo wqn zjk bke mas dky qbl qbu jcv dyo zcr ska qxi ctv vzq pih whl ffc bgu gby buh gyn xvt ybu mcf ytx pww
hgo oik olq kab loq vga xut lyp rzw cfg mzf hks dnu kum wrz noh yhu art hko fst lmp aao evm kmh bwc twd uhw gsi uvv bml tek uzw uvp fzc xcd qnn zen bhh elp mzo pha pfh

Форум » Семья » Обо всём » Музыка в машине
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Открытка с Вашим фото за 30 руб.
Печать фотографий, открыток, фотокниг, блокнотов, футболок и т.п. сувенировОткрытки, блокноты, фотокниги
Детский лепет

Афоризмы о воспитании

Если бы у детей был свой форум... Темы детского форума

Rambler's Top100 Copyright MariMama.ru © 2008-2017
Воспроизведение материалов сайта возможно только с указанием автора и прямой активной ссылкой на MariMama.ru.
Хостинг от uWeb