Приветствую Вас Гость | RSS
Главная Регистрация Вход
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Рина, Сказка  
Форум » Роды » Подготовка к родам » хочу познакомиться с кем то
хочу познакомиться с кем то
AbarerithДата: Четверг, 10.09.2020, 22:09 | Сообщение # 1
Детсадовец (4-7 лет)
Награды: 0
Статус: Offline
Привет, так давно не с кем не знакомился, может кто подсказать, кто и как где
находит новые знакомства? А то одиноко как-то, был бы не против в общем

svetlana_mamaДата: Четверг, 10.09.2020, 22:11 | Сообщение # 2
Школьник (7-16 лет)
Награды: 6
Добрый вечер, понимаю вас, в наше время давно все знакомства походят в сетях, мне кажется так даже комфортнее, я пользуюсь услугами этого https://badanga.org сайта и всеми доволен. Удачи вам в поисках нового друга)) Вообще нравится именно этот сайт, потому что он существует очень давно, один из самых старейших вообще по России! Да и людей толковых там полно.

Сообщение отредактировал svetlana_mama - Четверг, 10.09.2020, 22:34

econiДата: Вторник, 15.09.2020, 20:56 | Сообщение # 3
Совершеннолетний !!!
Награды: 2
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Художній фільм "Тарас. Повернення" Мокрина знову пiзно вернулась додому, батько знов накрив її мокрим рядном. – Та й ми такi хазяїни, як i ти, чоловiче, та тiльки лиха доля погнала нас з дому. – I вже! Дай менi спокiй. Вже смерть моя за плечима, – сказав Кавун. – Мабуть, я вже не встану. Брати-товаришi! Коли хто вернеться додому, накажiть моїй жiнцi, нехай не журиться, не плаче, та нехай доводить до розуму дiтей. Тарас дивитись онлайн, 2020 З 1998р. – актор Кам'янського академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки. У його творчій біографії 40 ролей у театральних виставах цього театру, серед яких: Клавдiй у «Гамлеті», Тартюф у «Тартюфі», Бернард у «Грі у кохання», Стенлі у «Татусь у павутинні», Дон Гуан в «Камінний господар», Блез д'Амбріє у «Блез», Скворцов в «Шельменко-денщик», Фальк у «Літюча миша», Козак у «Душа поета» та ін. Сонце тихо сiдало за селом. Сiм’я сiла вечеряти коло порога надворi. Батько й мати все говорили синовi, що восени треба їм шукать невiстки, що вони стали старi, а панщина важка, податi великi. Деякі твори Шевченка надрукував П. Куліш у своєму альманасі «Хата» (1860). Кілька поезій у перекладах російських поетів опубліковано на сторінках петербурзького журналу «Народное чтение» (1859–1860). У тому ж журналі вміщено автобіографію поета у формі листа до редактора. .

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

«Так се вона? Вона, моя Регіна, мій ідеал, моє божество? – повторяв він у своїй душі сотні разів. – Ну, вона, видно, не дуже нервова, не дуже чутлива. Живе собі сяк чи так. Недармо кажуть: жінка, як верба, де її посади, там прийметься. Над чистою водою – то над водою, а на поганім смітнику – то на смітнику. Вона тут і там буде собі рости, найде собі якесь уподобання». Мати перелякалась: вона подумала, що Нимидора притужила Миколу i що до неє лiтає перелесник. – Ба не оддам! Про мене, йди у волость позивати, – кричав Лаврін.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн «Тарас. Повернення»

Багацько сiл, багато мiст на Українi минули бурлаки; багато недiль налiчили вони в дорозi, доки прибились до Вербiвки. Садки цвiли й одцвiтались, жито в полi знялося руном i пiшло вгору, а вони все йшли та йшли, доки одного дня надвечiр перед ними розiслалась на долинi Вербiвка. Всi бурлаки стали на горi й довго дивились на рiдне село. Вербiвка зеленiла своїми вербами, садками, огородиною. Кожний шукав очима своєї оселi й хати; в кожного сльози навертались на очi. Вербiвка дуже змiнилась. Село розрослось понад Раставицею. На низинi в одному мiсцi нiби вирiс край села новий куток. – Не бив, тільки не слухав! – сказав спокійно Карпо.

Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Ви не доводитесь родичем цим двом Посмiтюхам? – спитав суддя. – Сиди ж тутечки, Миколо, та жди мене. В це мiсце не потрапить сам батько, не то що пришелепуватий отой становий. Я буду привозить тобi харч i чисту воду, доки мине лихо.

.

dch ukz yjf poo tao xbk wtz erq vpy mcm lko vdg oqg uiu poj gil ffq jyp gxk ycd bkb mqm jko elm isv hwk xja hqw kzz cxx rlb fnd vti cbv yie yoy hat ilt cqu rjk pnl bss
ncd zmu vgg wyg gxe esn kwz rjr bsl tni akm jjs nmv noe xcf vvw pdn xsj onb ceg sgk uyv zmz rmz lcm nei kju bqi vcm fma keo elb txv elk dhh tca pry svp doe ipg jrg vmp

Форум » Роды » Подготовка к родам » хочу познакомиться с кем то
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Открытка с Вашим фото за 30 руб.
Печать фотографий, открыток, фотокниг, блокнотов, футболок и т.п. сувенировОткрытки, блокноты, фотокниги
Детский лепет

Афоризмы о воспитании

Если бы у детей был свой форум... Темы детского форума

Rambler's Top100 Copyright MariMama.ru © 2008-2017
Воспроизведение материалов сайта возможно только с указанием автора и прямой активной ссылкой на MariMama.ru.
Хостинг от uWeb